•

Adres skrytki na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej  /ZSPLubojna/SkrytkaESP

Elektroniczna skrzynka podawcza jest systemem służącym do przesyłania pism w formie elektronicznej do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubojnie  ul. Strażacka 21.

Zawiera jeden formularz elektroniczny pn. „ Pismo ogólne do podmiotu publicznego”.

Za jego pomocą załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji  ZSP w Lubojnie.

W celu skorzystania z Elektronicznej Skrzynki Podawczej Zespołu dostępnej na platformie ePUAP, niezbędne jest spełnienie następujących warunków:

• założenie indywidualnego (darmowego) konta na platformie,
          • posiadanie profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

JAK ZŁOŻYĆ PISMO PRZEZ SKRZYNKĘ PODAWCZĄ EPUAP ?

1. Zalogować się na platformie ePUAP  www.epuap.gov.pl
          2. Z  lewej strony wybrać Katalog spraw  i  w polu Znajdź urząd wpisać miejscowość:

Lubojna lub kod pocztowy: 42-233 i z wyświetlonej listy wybrać:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubojnie.

1. W pasku zadań zaznaczyć   Inne podziały spraw ,  a następnie wybrać  Pismo ogólne do podmiotu publicznego i  wybrać ZAŁATW SPRAWĘ.
          2. Jako adresata wybrać : Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubojnie.
          3. Wpisać tytuł pisma, treść pisma, opcjonalnie dodać załączniki i przesłać ,czyli wypełnić kolejno wskazane pola pisma.

UWAGA!

Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to15MB.
           Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.
           Pismo powinno być podpisane podp
          isem kwalifikowanym lub profilem zaufanym.

Nadawca otrzymuje zwrotnie Urzędowe Potwierdzenie Przedłożenia (UPP).

Strona główna elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej znajduje się pod adresem: www.epuap.gov.pl

Pozostałe instrukcje dotyczące obsługi platformy ePUAP w zakresie: zakładania kont wysłania dokumentów, podpisywania itp. znajdują się w dziale -Pomoc serwisu ePUAP.