•  Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lubojnie ogłasza nabór na wolne miejsca w przedszkolu oraz do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025, w terminie od 12 lutego do 29 lutego 2024r.*

I. Rekrutacja do Przedszkola w Lubojnie.

1. Rekrutację przeprowadza się na 13 wolnych miejsc dla kandydatów z roczników 2020, 2021,zgodnie z etapami postępowania i kryteriami rekrutacyjnymi ustalonymi przez organ prowadzący przedszkole, tj. Gminę Mykanów.
        2. Rekrutację przeprowadza się w oparciu wypełniony dokument wraz załącznikami, tj.: Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola.

II. Rekrutacja do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubojnie.

1. Rekrutację dla kandydatów zamieszkałych w obwodzie szkoły (tj.: Lubojna, Tylin, Pasieka, Florków, Kolonia Wierzchowisko, Lubojenka) przeprowadza się, zgodnie z etapami postępowania i kryteriami rekrutacyjnymi ustalonymi przez organ prowadzący przedszkole, tj. Gminę Mykanów, w oparciu o wypełniony dokument, tj.: Karta zgłoszenia dziecka do pierwszej klasy szkoły podstawowej.
        2. Rekrutację dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem przeprowadza się, zgodnie z etapami postępowania i kryteriami rekrutacyjnymi ustalonymi przez organ prowadzący przedszkole, tj. Gminę Mykanów, w oparciu o wypełniony dokument, tj.: Wniosek o przyjęcie dziecka do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

III. Dokumentacja.
        1. Dokumentacja rekrutacyjna jest dostępna do pobrania pod adresem internetowym https://zsplubojna.edupage.org/ w zakładce dokumentacja
        2. Uzupełnione dokumenty wraz z załącznikami prosimy złożyć z wykorzystaniem jednego z podanych sposobów: a) drogą elektroniczną na adres zsplubojna@interia.pl
        b) w wersji papierowej, w zabezpieczonych i opisanych kopertach, tj.: Rekrutacja ZSP Lubojna 2024/2025 – przedszkole” lub ,,Rekrutacja ZSP Lubojna 2024/2025 - szkoła poprzez:
         dostarczenie do sekretariatu zespołu,
         lub wrzucenie do skrzynki pocztowej znajdującej się przy wejściu głównym do szkoły.
        Druki do pobrania: https://zsplubojna.edupage.org/ Kontakt telefoniczny: 34 328 96 14

*Podstawa prawna:
        1) Zarządzenie nr 6/2024 z dnia 17.01.2024r. Wójta Gminy Mykanów w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego w roku szkolnym 2024/2025 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Mykanów,
        2) Zarządzenie nr 2/2024 z dnia 02 .02.2024r. Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubojnie